close
دانلود آهنگ جدید
خانواده سبز فردا - 5
loading...

خانواده سبز فردا

مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران

مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران یکی از مراکزی است که می تواند شما در بهبود روابط خانوادگیتان یاری دهد.

 

اختلاف میان پدر بزرگ و مادر بزرگ با والدین

اختلاف میان برادر و خواهر

بهبود روابط جوانان با خانواده ها

حل اختلالات کودکان و نوجوانان

بهبود روابط جنسی زناشویی

ارتقاء روابط میان زوجین

در برخی خانواده ها عدم تامین مسائل عاطفی زوجین سبب کاهش صمیمیت میان آنان شده و در نهایت عواقب زیادی دارد.

منبع: مشاوره خانواده-مرکز مشاوره منطقه ۳ تهران

Dr. Dalake بازدید : 4 یکشنبه 27 مرداد 1398 زمان : 23:30 نظرات ()

شوهر من به دیدن فیلم پورن وچت با دیگران وخود ارضایی تمایل زیادی داره

مریم:

شوهر من به دیدن فیلم پورن وچت با دیگران وخود ارضایی تمایل زیادی داره با اینکه تو روابطمون با هم هیچ مشکلی نداریم حتی از نظر اخلاقی خیلی باهم خوبیمم٢٠سال از زندگیمون میگذره ومن چند سالیه متوجه شدم از گوشیش وپیاماش میفهم باید چی کار کنم کم کم دارم افسرده میشم اعصابم بهم میریزه نمدونم دنباله چیه .بعضی وقتا فک میکنم بذارم برم .از دید دیگران خیلی زندگی خوبی داریم شوهرم ادم باشخصیت واجتماعی هس همیشه احترام همو نگه داشتیم خیلیا حسرت زندگیمو میخورن ولی واقعا دارم کم میارم نمتونم بی خیال باشم .خودش میگه از نظر رابطه ایده الی نمدونم چی کار کنم راهنماییم کنین

مشاور:

با سلام خدمت شما دوست عزیز
اینگونه رفتارها مانند خودارضایی ، دیدن فیلم های پورن ، چت های جنسی و نوعی اعتیاد می تواند باشد که حتی فرد با اینکه می داند مشکل دارد و آسیب زا می باشد باز به سمت آنها گرایش پیدا می کند .
اما نیاز است که اطلاعات بیشتری داشته باشیم.
۱٫هریک از شما چند سال دارید؟
۲٫تا بحال در مورد این موضوع و آگاهیتان از آن با ایشان صحبت کرده اید؟
۳٫در روابط جنسیتان مشکل خاصی وجود دارد؟
۴٫فانتزهای جنسی در همسرتان مشاهده کرده اید که به نظرتان غیر قابل اجرا باشد و یا درخواست هایی در رابطه جنسی از شما داشته باشند که شما نتوانید از عهده آن برآید ؟

مریم:

سلام از اینکه پاسخگو بودید ممنونم .من٣٨وهمسرم ۴۴ساله خیلی باز ومستقیم نخواستم صحبت کنم ولی بهش فهمیدم که یه چیزایی میفهمم ولی به کلی إنکار میکنه میگه من تو رابطه با تو چیزی کم ندارم تقریبا تمام خواسته هاشو براورده میکنم از نظر تمیزی واراستکی و..همیشه مرتبم خیلی باهم خوبیم ولی دیگه نمتونم تحمل کنم احساس میکنم کار از چت وفیلم داره میگذره به رابطه میرسه از اینکه بهام چکش کنم بدم میاد چون اگه بفهمم کسی دیگه ای تو زندگیش هس دیگه نمتونم تحمل کنم دوتا دختر دارم ١٨/۶ساله احساس میکنم زندگیم داره از هم میپاشه ..توانایى مالی یعنی استقلال مالی که بدون اطلاع همسرم بخام برم مشاوره ندارم کمکم کنید

سلام ممنون از اینکه پاسخگو بودید .من ٣٨ وهمسرم۴۴سالسهی کردم تمام خواسته هاشو عملی کنم تو این زمینه خیلی باهم راحتیم وخواسته هاشو به راحتی میگه ..غیر مستقیم بهش فهموندم ولی قبول نمیکنه میگه من با تو چیزی کم ندارم ..خیلی باهم خوبیم ولی دیگه نمتونم تحمل کنم باید چی کار کنم استقلال مالی که بدون اطلاع همسرم برم مشاوره ندارم کمکم کنید .دوتا دختر ١٨/۶ساله دارم

مشاور:

دوست عزیز دقت کنید که این موضوع نیست که شما غیر مستقیم در مورد ان صحبت کنید بهتر است اگر از این موضوع اطلاع دارید و در صحت آن شکی ندارید . در زمانی مناسب که فرزندانتان حضور نداشته باشند و بدون قضاوت و توهین در احترام بیان کنید که از این موضوع اطلاع دارید و این رفتار ایشان چه احساسی می دهد اگر این چت کردن ها از نظر شما خیانت محسوب می شود بهتر است خط قرمزهای زندگیتان را برای ایشان مشخص کنید .
واکنش ایشان در مقابل صحبت های شما می تواند به تصمیم گیری بعدی شما کمک کند

مریم:

غیر مستقیم در مورد خود ارضایی ولی در مورد چن وفیلم بهش گفتم قبول نمیکنه ومیگه تو حق نداری تو کار من سرک بکشی تو الکی شک میکنی در عین حال دلم نمیخاد زندگیم بهم بخوره ..با این أحوالات فک کنم راه چاره ای نیس باید سرمو مثه کبک بکنم تو برف تا زمانی که دیگ حوصله سر بیاد 

اینقدر با ملایمت واحترام با من برخورد میکنه که مدرک مسجل تو دستمو إنکار میکنه واسمون وریسمون میبافه ..کاش اینقد خوب نبود راحتر میتونستم قیدشو بزنم

مشاور:

دقت کنید که شما نیاز است که محکم ولی در احترام به ایشان بیان کنید و نشان بدهید که برایتان این موضوع اهمیت دارد تا بتوانید با نتایج بهتری روبرو شوید وقتی شما از ایشان مدرک لازم داشته باشید .
با توجه به اینکه شما هنوز به صورت مستقیم این موضوع را بیان نکرده اید بهتر است بیان کنید تا بتوانید تصمیم گیری کنید .

مریم:

از توجه وپیگیریتون ممنونم .امتحان میکنم وخبر میدم ..خدا خیرتون بده

مشاور:

موفق باشید

منبع: مشاوره آنلاین مزایا و روش رابطه جنسی

Dr. Dalake بازدید : 7 یکشنبه 27 مرداد 1398 زمان : 10:21 نظرات ()

دختری هستم ۱۶ ساله و تک فرزند. ۳ساله ک پدر و مادرم جدا از هم زندگی میکنن

ن.ه:

سلام دختری هستم ۱۶ ساله و تک فرزند. ۳ساله ک پدر و مادرم جدا از هم زندگی میکنن. من پیش پدرم هستم. تو این ۳ سال پدرم نذاشته من مادرمو ببینم و بصورت پنهانی دیدم و الان هم بخاطر لج بازیشون منو وسط انداختن و همه چی داره سر من خراب میشه چیکار کنم بنظر شما؟؟واقعا زندگی سختی دارم از سمت مادرم کسیو ندارم از سمت پدرم هم با عمم خیلی حرف میزدم که ایشونم با من بدرفتاری کردن و کاری کردن دیگ سمتش نرم من الان واقعا احساس تنهایی میکنم و فکر نمیکنم تنهایی بتونم این همه سختیو متحمل بشم . راستش تو فکر رفتن ب بهزیستی بودم ولی اطلاع از شرایطش ندارم

مشاور:

با سلام خدمت شما دوست عزیز
لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
۱٫پدر و مادرتان به صورت رسمی از یکدیگر جدا شده اند؟
۲٫مادرتان از پدرتان درخواست دیدار شما را کرده اند؟
۳٫خودتان در مورد نیازهایتان با پدرتان صحبت می کنید؟
۴٫دلیل پدرتان برای ندیدن مادرتان چیست؟
۵٫شما خودتان مایل هستید با چه کسی زندگی کنید و آیا مادرتان شرایط نگهداری از شما را دارد؟
۶٫روابط شما با دوستانتان چگونه است؟
۷٫بیشترین مشکلی که در زندگی با پدرتان با آن مواجهه هستید چیست؟

منبع: مشاوره آنلاین مزایا و روش رابطه جنسی

Dr. Dalake بازدید : 5 یکشنبه 27 مرداد 1398 زمان : 10:17 نظرات ()

خانمی ۲۳ ساله هستم که ۵ ساله ازدواج کردم و همسرم بهم خیانت میکنه

الهام:

عرض سلام و خسته نباشید خدمت مشاور محترم خانمی ۲۳ ساله هستم که ۵ ساله ازدواج کردم و یک بچه یکساله دارم از همون ابتدای ازدواج متوجه شدم که همسرم بهم خیانت میکنه با آدمهای مختلف و به صورت پیامکی و تلفنی اوایل که مچشو میگرفتم و متوجه میشدم ک خیانت کرده خیلی داغون میشدم و چندین بار به نیت طلاق باهاش قطع رابطه کردم ولی شوهرم با چرب زبونی و گفتن حرفهایی که من منظوری نداشتم و با این آدمها رابطه ای نداشتم منو قانع میکرد و من چون دوسش داشتم میبخشیدم و این ماجرا چند ماه یکبار اتفاق می افتاد و من متوجه خیانت هاش میشدم وقتی باردار بودم پیامی از دوستش تو گوشیش دیدم که محتواش در مورد این بود که درمورد یک زن که قراره باهاش رابطه جنسی برقرار کنه وقتی من این پیامو دیدم خیلی داغون شدم و سعی کردم که ازش جدابشم ولی باز شوهرم کتمان کرد و گفت اصلا اینجور چیزی وجود نداشته من خیانت نکردم دیشب بعد از یکسال توی گوشی شوهرم پیام یکی از دوستاش رو دیدم که در مورد این صحبت میکردن که دوستش بیاد دنبالش و با یک زن رابطه داشته باشن این موضوعرو با دعوا و بحث مطرح کردم و شوهرم رفت وضو گرفت و دست گذاشت روی قران که من بهت خیانت نکردم و صدتا قسم دیگه لازم ب ذکره ک شوهرم قبلا مرد مذهبی و مقیدی بود و نماز میخوند ولی چند ماهه که نمازشوترک کرده و قبلا در مورد هیچ موردی قسم نمیخورد ولی الان دست روی قران گذاشت و گفت من بهت خیانت نکردم نمیدونم که من مشکل دارم یا اون داره از سادگی من سواستفاده میکنه هیچ مشکلی هم تو رابطه زناشویی نداریم و در ضمن اینکه مصرف کننده ماریجوانا ست من الان نمیدونم چیکار کنم فقط شب و روزم شده اشک و شک و تردید از طرفی هم هیچ کمبودی تو زندگیم ندارم و همسرم و زندگیمو دوس دارم نمیخوام باور کنم که اینجور چیزی دیدم ..من چیکار کنم آیا قسمشو باور کنم یا نه اون خیلی رو قسم حساسه . لطفا کمکم کنید ممنونم ارتون

مشاور:

ب سلام خدمت شما دوست عزیز
با توجه به اینکه این موضوع بارها تکرار شده است بهتر است سعی کنید با دقت بیشتری در این مورد با یکدیگر صحبت کنید و اینکه از ایشان سوال کنید که این پیام ها در گوشی ایشان چه معنای دارد؟
۲٫ایشان خیانت را چگونه تعریف می کنند؟
۳٫ویژگی های مثبت همسر شما چیست؟
۴٫شما خیانت را چگونه تعریف می کنید؟
۵٫هریک از شما چند سال دارید؟
۶٫ایشان ابراز پشیمانی دارند؟

منبع: مشاوره آنلاین مزایا و روش رابطه جنسی

Dr. Dalake بازدید : 7 یکشنبه 27 مرداد 1398 زمان : 10:12 نظرات ()

من خیلی فیلم های پورنو میبینم، چند بار ترک کردم، اما نمیتونم کمکم کنید

مرتضی:

سلام من خیلی فیلم های پورنو میبینم چند بار ترک کردم اما نمیتونم کمکم کنید خیلی اعصابم به هم ریخته

مشاور:

با سلام خدمت شما دوست عزیز
دیدن این فیلم ها می تواند برای افراد اعتیاد ایجاد کند و بر روند نیازهای جنسی و گرایشات جنسی آنها نیز تاثیرات منفی داشته باشد .
۱٫چند سال دارید؟
۲٫چند مدت است این فیلم ها را مشاهده می کنید؟
۳٫خودارضایی دارید؟
۴٫گرایشات جنسیتان نرمال می باشد؟
۵٫برای ترک این فیلم ها چه کارهایی انجام داده اید؟

مرتضی:

۱بیست وسه سال ۲ یکسال ۳ خیر اصلا۴بله۵سعی کردم نبینم اما میل جنسیم من رو وادارمیکنه دوباره ببینم

مشاور:

در این مورد داشتن آگاهی در مورد عوارض دیدن این فیلم ها می تواند در شما بینش بیشتری ایجاد کند و بهتر است سعی کنید که برای مدتی از ابزارهایی که شما را به دیدن این فیلم ها کمک می کند مانند فیلترشکن و یا حتی اینترنت خوداری کنید و برای استفاده از اینترنت برای خودتان زمانی را مشخص کنید .
اگر بخواهید تمرکز زیادی بر این موضوع کنید و حتی برای ترک آن گرایش شما به سمت آن بیشتر می شود اما اگر برای زندگی روزانه خود برنامه ریزی داشته باشید میزان زمان بیکاری و تنهایی شما کاهش می یابد و در کنار ان نیز ساتفاده از این سایت ها کم می شود .
بهتر است در برنامه روزانه خود ورزش را نیز قرار بدهید و در کنار ان زمان های دیدن این فیلم ها را شناسایی کنید و در این زمانها سعی کنید تنها نباشید.

مرتضی:

درست گفتید من بیش تر وقتی تنهام میبینم وسوال من این هست که ایا کاره من گناه است؟

مشاور:

از نظر ششرعی این کار گناه می باشد اما بهتر است با مدیریت و انجام کارهایی که بیان کردم در مسیر بهتری برای رفع این موضوع اقدام کنید.

منبع: مشاوره آنلاین مزایا و روش رابطه جنسی

Dr. Dalake بازدید : 3 یکشنبه 27 مرداد 1398 زمان : 10:0 نظرات ()

سی روش باورنکردنی ایجاد علاقه میان زن و شوهر

ظهور محبت و مهربانی، اثر تعدادی از عوامل را افزایش می دهد، برخی از آنها در دست همسر و برخی برای هر دو زوجین است.

 

آنچه در دست زن است احترام به شوهرش است.

فراهم کردن یک خانه مرتب برای او

همراهی او در امور مختلف

اجتناب از اختلاف نظر

توجه به خواسته های جنسی شوهر و آماده سازی خود برای او

صداقت

اعتماد

از جمله مواردی است که زنان می توانند برای به دست آوردن محبت شوهر از آن استفاده کنند.

 

اسلام به پیروان خود دستور داده است تا علاقه و مهربانی بیشتری بین دو همسر ایجاد کنند.

 

در واقع می توان گفت که مردان و زنان به لحاظ شرایط مذهبی و اقتصادی خود به یکدیگر نزدیک هستند و براساس صداقت و اعتماد به یکدیگر، زندگی خود را آغاز می کنند و در طول زندگی روزمره خود به آن توجه می کنند.

 

پس از امضای قرارداد ازدواج، به منظور تقویت خانواده و حفظ منافع ، هم مرد و هم زن باید به روابطشان توجه جدی داشته باشند.

منبع: مرکز مشاوره و روانشناسی مشاورانه-سی روش باورنکردنی ایجاد علاقه میان زن و شوهر

Dr. Dalake بازدید : 0 شنبه 26 مرداد 1398 زمان : 18:6 نظرات ()

مرکز مشاور خانواده

مرکز مشاور خانواده به مکانی گفته می شود که در آن مشاوره تخصصی به خانواده داده می شود.

 

 

 

**سوال این است چه کسانی با این مراکز روانشناسی مراجعه می کنند؟**

 

 

 

زوجینی که در روابط زناشویی خود اختلاف نظر دارند.

 

والدینی که در تربیت کودکان خود مشکل دارند.

 

زن و شوهری که در روابط جنسی خود مشکل دارند.

 

خواهر و برادری که با هم دعوا دارند.

 

اختلاف مادر زن با داماد به دلایلی همچون دخالت در زندگی.

 

اختلاف مادر شوهر با عروس به دلایلی همچون عدم پذیرش نظر یکدیگر.

 

هدر سایت مشاوره خانواده

هدر سایت مشاوره خانواده

 

آشفتگی خانواده به دلیل بیماری هایی که عمدتاً مادران دارند همچون وسواس.

 

مشکلات مالی خانواده و عدم توان برنامه ریزی.

 

مشکلات در نحوه ارتباط با پدر شوهر و یا پدر زن.

 

اختلاف میان عمو و عمه بدلیل های مختلف.

 

تمایل فرزندان به مواد مخدر و پرخاشگری و خشونت.

 

و غیره

منبع: مشاوره خانواده-مرکز مشاوره خانواده

Dr. Dalake بازدید : 3 پنجشنبه 24 مرداد 1398 زمان : 16:18 نظرات ()

روش های روانشناسی معتبر برای ابراز احساسات به عشق

اول و مهمتر از همه، فراموش نکنید که شما و همسرتان با هم کامل می شوید.

 

نقاط قوت و توانایی شما مکمل یکدیگرند و این چیزی است که شما را جذب می کند.

 

اگر به کتاب فروشی ها بروید، کتاب های روان شناسی زیادی را درباره بیان عشق به همسر و تفاوت های بین مردان و زنان وجود دارد.

 

در عوض، تعداد فروش آنها بالا است و هر کدام چندین بار مجددا چاپ شده اند.

اما با این حال، با توجه به آمار روز، علاوه بر این، طلاق در کشور ما نشان می دهد که خواندن این کتاب ها تنها می تواند سرانه خواندن را افزایش دهید.

 

مشاوره روانشناس و مشاوره خانواده در گفتگو با جامعه بهداشت، توصیه هایی برای مردان برای نشان دادن عشق به همسران خود دارد.

 

اول و مهمتر از همه، فراموش نکنید که شما و همسرتان با هم کامل می شوید.

 

نقاط قوت و توانایی شما مکمل یکدیگرند و این چیزی است که شما را جذب می کند.

 

کاملا طبیعی است که یک زن و شوهر اختلاف نظر داشته باشند.

 

منبع: مرکز مشاوره و روانشناسی مشاورانه-روش های روانشناسی معتبر برای ابراز احساسات به عشق

Dr. Dalake بازدید : 6 چهارشنبه 23 مرداد 1398 زمان : 12:8 نظرات ()

سلولیت | روش های درمان سلولیت

سلولیت شرایطی است که در آن پوست حالت ناهموار با فرورفتگی و برجستگی پیدا میکند. به طور معمول سلولیت بیشتر در ران‌ها و باسن به وجود می‌آید اما ممکن است در نواحی دیگر بدن هم دیده شود.سلولیت زمانی پدید می‌آید که چربی زیر پوست در محل باندهای پیوندی به داخل کشیده می‌شود.

منبع: خدمات لاغری و پیکرتراشی - سلولیت | روش های درمان سلولیت

Dr. Dalake بازدید : 0 چهارشنبه 23 مرداد 1398 زمان : 11:16 نظرات ()

مشاوره پزشکی تلفنی شبانه روزی زنان

مشاوره پزشکی تلفنی شبانه روزی زنان در این بخش مورد بررسی قرار گرفته شده است.

 

با توجه به بیشتر شدن کمی و کیفی های متعدد در دو دهه گذشته در کشورمان.

 

بیشتر فعالیت‌های معالجه بیشتر به صورت تخصصی صورت می‌گیرد.

 

در این مرکز تشخیص دلایل افسردگی به جدیدترین روش های علمی شناسایی و بدون دارو (نوروفیدبک چیست؟) درمان می شود.

 

به طور مثال در زمان های گذشته رشته ای به اسم ارتوپد موجود نبود.

 

و متخصصان جراحی کار متخصص ارتوپد فعلی را انجام می‌دادند.

 

و همینطور به فعالیت پزشکان عمومی در طی سالهای گذشته به خاطر نبود.

 

و یا کمبود متخصص در بیشتر رشته‌ها بسیار گسترده‌تر از زمان امروزی بود.

 

به صورتی که پزشکان عمومی تقریباً همه وظیفه های متخصصین داخلی را انجام می‌دادند.

منبع: مشاوره خانواده-مشاوره پزشکی تلفنی شبانه روزی زنان

Dr. Dalake بازدید : 1 سه شنبه 22 مرداد 1398 زمان : 16:27 نظرات ()

تعداد صفحات : 17

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1398
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 162
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 17
 • آی پی دیروز : 22
 • بازدید امروز : 55
 • باردید دیروز : 24
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 79
 • بازدید ماه : 491
 • بازدید سال : 4,013
 • بازدید کلی : 4,013